header

Capimin - pro krásné vlasy a nehty

Charakteristika:

Capimin Růst a výživa vlasů a nehtů jsou ovlivňovány celkovým stavem organismu. Nedostatečný přísun některých živin se projeví jejich sníženou kvalitou. Capimin je doplněk stravy, který obsahuje vyváženou kombinaci rostlinného extraktu, aminokyselin, minerálních látek a vitamínů. Tyto látky pomáhají zajišťovat komplexní výživu vlasů a nehtů zevnitř organismu, a tím přispívají ke zlepšení jejich kvality, vzhledu a růstu. Capimin je vhodný na doplnění látek nezbytných pro udržení zdravých vlasů a nehtů. Je dodáván v balení po 100 tabletách.

Aktivní látky:

Obsah v 1 tabletě: vápník 75 mg, hořčík 30 mg, zinek 7,5 mg, extrakt přesličky rolní (zdroj vodorozpustného křemíku) 50 mg, kyselina pantothenová 10 mg, biotin 75 µg, L-methionin 150 mg, L-cystin 75 mg, PABA 30 mg, vitamín B6 1 mg, přírodní multiminerální komplex Aquamin (obsahuje více než 75 minerálních prvků - analyticky stanoveno).

Účinky:

Hořčík má vliv na syntézu bílkovin kůže a vlasů a spolu s vápníkem se podílí na procesu dělení a specializaci buněk (při konzumaci 2 tablet Capiminu).

Zinek má prokazatelný pozitivní vliv na kůži a hojení ran - přispívá k normální syntéze bílkovin a DNA, k udržení normálního stavu kostí, vlasů nehtů a pokožky. Zinek rovněž přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Kyselina pantothenová přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy a vyčerpání a přispívá k syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů.

Biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a sliznic. Současně přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k metabolismu makroživin.

Vitamín B6 příznivě ovlivňuje metabolismus bílkovin vlasů a kůže.

Přeslička rolní (Equisetum arvense) přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů a je zdrojem vodorozpustného křemíku.

Sirné aminokyseliny metionin a cystin jsou důležitou součástí bílkovin vlasů a kůže.

Účel použití:

- k zajištění výživy vlasů a nehtů

- k posílení vlasů, zpevnění nehtů

- k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky a sliznic

- k normální syntéze bílkovin kůže a vlasů

- při kožních problémech

Dávkování:

Děti 1 tableta denně, dospělí 1-2 tableta denně. Vyšší účinnosti se dosáhne konzumací po jídle (oběd případně večeře), zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno dětem do tří let. Vhodné pro dlouhodobé užívání (minimálně 1 měsíc, optimální doba 3 měsíce).

Související informace:

Je vhodné případnou konzumaci jakýchkoliv doplňků stravy konzultovat s odborníky případně se svým ošetřujícím lékařem.

Výrobek lze získat formou dobírky přes internetový obchod nebo jej lze zakoupit ve vybraných lékárnách, případně prodejnách zdravé výživy. Pokud výrobek ve vaší oblíbené lékárně není k dostání, vyžádejte si jeho objednání. Lze jej také koupit na výstavách, kterých se aktivně naše firma účastní nebo v rámci měření při výjezdech naší mobilní denzitometrické laboratoře.

Další informace naleznete na webu www.capimin.cz a ve článcích:

Co je Capimin a jak působí?

Chlupy a vlasy

Struktura vlasu

Nežádoucí účinky a kontraindikace:

Při dodržení dávkování nejsou známy.

Prohlášení výrobce:

Capimin je vyráběn podle standardů správné výrobní praxe (GMP - Good Manufacture Practice) a v souladu se systémem kritických bodů ve výrobě (HACCP - Hazard Analysis and Critical Control Point).

Dáváme Vám jistotu, že výrobek byl vyroben za podmínek splňujících kritéria spolehlivosti, hodnověrnosti a kvality. Pro výrobu byly použity suroviny s výbornou vstřebatelností. Použité aktivní látky jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.

Každá vyrobená šarže podléhá přísnému laboratornímu dozoru a je z ní archivován kontrolní vzorek minimálně po dobu trvanlivosti dané šarže. Stejně tak je archivována kompletní výrobní dokumentace se všemi údaji umožňující kdykoliv provést dodatečné zhodnocení a posouzení.

Výroba je pod průběžným hygienickým dozorem. Výrobek je notifikován na Ministerstvu zdravotnictví ČR.