header

Feminestyl - komplexní péče o pleť zevnitř

Charakteristika:

Feminestyl Feminestyl je moderní doplněk stravy vyvinutý na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Feminestyl obsahuje anti-aging komplex, což představuje kombinaci silných přírodních antioxidantů (astaxantin, proanthocyanidiny) s vitamíny, minerály a koenzymem Q10, které příznivě působí na stav pleti. Tyto aktivní látky pomáhají pleť chránit, vyživovat a revitalizovat a poskytují tak komplexní péči o pleť zevnitř. Feminestyl je dodáván v balení po 100 kapslích.

Aktivní látky:

Feminestyl obsahuje aktivní anti-aging komplex (proti stárnutí), jehož základem jsou silné přírodní antioxidanty proanthocyanidiny a astaxanthin v kombinaci s vitamíny C, E, biotinem, kyselinou pantothenovou, koenzymem Q10, s mikroprvky zinkem, selenem a s extraktem přesličky rolní, který je bohatým zdrojem přírodního křemíku. Jako zdroj proanthocyanidinů byl použit standardizovaný extrakt z kůry borovice.

Obsah v 1 kapsli: vitamín C 60 mg, extrakt přímořské borovice 50 mg, extrakt přesličky rolní 50 mg, koenzym Q10 10 mg, vitamín E 10 mg, kyselina pantothenová 6 mg, zinek 7,5 mg, astaxanthin 2 mg, biotin 75 µg, selen 25 µg.

Účinky:

Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Současně přispívá i k tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní, kůže a zubů, přispívá k energetickému metabolismu a k normální psychické činnosti a k činnosti nervové soustavy.

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a sliznic. Současně přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k metabolismu makroživin.

Kyselina pantothenová přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy a vyčerpání a přispívá k syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů.

Zinek má prokazatelný pozitivní vliv na kůži a hojení ran - přispívá k normální syntéze bílkovin a DNA, k udržení normálního stavu kostí, vlasů nehtů a pokožky. Zinek rovněž přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Selen přispívá k normální spermatogenezi, k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a k činnosti štítné žlázy. Selen také přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Astaxanthin je přírodní karotenoid produkovaný řasou Haematococcus pluvialis. Astaxanthin je strukturálně podobný beta-karotenu, ale malý rozdíl ve struktuře astaxanthinu má za následek radikální rozdíly v jeho aktivitě. Astaxanthin je jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů, který vědci doposud objevili. Astaxanthin je 10x silnější antioxidant než beta-karoten a 550x silnější než vitamín E, navíc není rizikový pro kuřáky.

Koenzym Q10 je sloučenina funkčně podobná vitamínům a je obsažena ve většině lidských buněk. Koenzym Q10 slouží jako antioxidant v mitochondriích a lipidových membránách, brání tyto struktury před volnými radikály. Koenzym Q10 je z části syntetizován v těle, z části je přijímám potravou. S věkem však klesá podíl vlastní syntézy a v orgánech dochází k poklesu tkáňové koncentrace Q10.

Proanthocyanidiny jsou přírodní látky ze skupiny flavonoidů, které se nachází v mnoha druzích rostlin (např. v kůře borovice Pinus maritima) a vykazují výrazné antioxidační schopnosti.

Účel použití:

- k péči o pleť zevnitř při zjevných projevech stárnutí

- pro podporu tvorby kolagenu a elastinu

- k ochraně buněk před oxidativním stresem

- pro udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů

Dávkování:

- Dospělí 1-2 kapsle denně společně s jídlem a zapít vodou. Není určeno dětem. Vhodné pro dlouhodobé užívání.

- K péči o pleť se doporučuje prvních 14 dní užívat 2 kapsle denně, poté se pokračuje v užívání 1 kapsle denně.

- Před plánovaným vystavením pokožky intenzivnímu slunění užívat měsíc 1 kapsli denně.

- Při intenzivním slunění užívat 2 kapsle denně. Pro udržení opálení je vhodné pokračovat v užívání 1 kapsle denně.

Související informace:

Je vhodné případnou konzumaci jakýchkoliv doplňků stravy konzultovat s odborníky případně se svým ošetřujícím lékařem.

Výrobek lze získat formou dobírky přes internetový obchod nebo jej lze zakoupit ve vybraných lékárnách, případně prodejnách zdravé výživy. Pokud výrobek ve vaší oblíbené lékárně není k dostání, vyžádejte si jeho objednání. Lze jej také koupit na výstavách, kterých se aktivně naše firma účastní nebo v rámci měření při výjezdech naší mobilní denzitometrické laboratoře.

Další informace na www.feminestyl.cz

Nežádoucí účinky a kontraindikace:

Při dodržení dávkování nejsou známy.

Prohlášení výrobce:

Feminestyl je vyráběn podle standardů správné výrobní praxe (GMP - Good Manufacture Practice) a v souladu se systémem kritických bodů ve výrobě (HACCP - Hazard Analysis and Critical Control Point).

Dáváme Vám jistotu, že výrobek byl vyroben za podmínek splňujících kritéria spolehlivosti, hodnověrnosti a kvality. Pro výrobu byly použity suroviny s výbornou vstřebatelností. Použité aktivní látky jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky.

Každá vyrobená šarže podléhá přísnému laboratornímu dozoru a je z ní archivován kontrolní vzorek minimálně po dobu trvanlivosti dané šarže. Stejně tak je archivována kompletní výrobní dokumentace se všemi údaji umožňující kdykoliv provést dodatečné zhodnocení a posouzení.

Výroba je pod průběžným hygienickým dozorem. Výrobek je notifikován na Ministerstvu zdravotnictví ČR.